Letní vodácká sezona nám pomalu dává „vale“, ale my v půjčovně lodí na Sázavě jsme tu stále pro Vás. Půjčit lodě si můžete stále, a to na těch nejkrásnějších úsecích řeky Sázavy, kde máme podzimní provoz. 

Víkendové výdejní vodácké základny jsou k dispozici ve Zruči nad Sázavou, Kácově, Čerčanech a Týnci nad Sázavou. Všední dny pak pro výdej lodí a raftů fungují Kácov a Týnec nad Sázavou. VŽDY je třeba mít platnou objednávku, abychom s vámi mohli počítat a vodácké vybavení Vám doručili na to správné místo.

K rezervaci lodí a raftů využijte našeho REZERVAČNÍHO SYSTÉMU ZDE. Pokud si nevíte s čímkoli rady, kontaktujete naše děvčata v call centru na tel. 777 335 618 nebo po e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Poradí, pomohou a vysvětlí vše potřebné. Máte-li nějaký speciální požadavek, který vám náš rezervační systém neposkytne nebo chcete jet na vodácký výlet či se ubytovat v našich hostelech anebo plánujete výlet se školou či s firemní akci, určitě nám zavolejte. Společně se pokusíme najít to nejlepší řešení dle vašeho přání. Sledujte nás na facebookové stránce https://www.facebook.com/bisport.cz nebo instagramu https://www.instagram.com/bisport.cz/

Tipy na podzimní vodácké výlety na Sázavě:
1) Jednodenní trasy – všední dny
  a) Týnec – Pikovice
  b) Kácov – Český Šternberk
  c) Kácov – Ledečko
2) Jednodenní trasy – víkendy
  a) Týnec – Pikovice
  b) Čerčany – Týnec nad Sázavou
  c) Zruč nad Sázavou – Kácov
  d) Kácov – Český Šternberk
  e) Kácov – Ledečko
3) Dvoudenní trasy – všední dny
  a) Kácov – Ledečko
4) Dvoudenní trasy – víkendy
  a) Zruč nad Sázavou – Český Šternberk
  b) Zruč nad Sázavou – Ledečko
  c) Čerčany – Pikovice
5) Ostatní výdejní místa dle domluvy (pouze pro větší skupiny nad 10 kanoí či 5 raftů na jednu objednávku).

Těšíme se na Vás na podzimní Sázavě

na vodu kopie

 

 

 


stav_vody-01