Ahoj vodáci, květnové vodácké výpravy mohou začít!

Doufáme, že zimní počasí je již za námi a my budeme moci vyplout spokojeně na Sázavu. Brány naší půjčovny lodí, raftů a koloběžek jsou již o víkendech otevřené. Rezervační systém běží a tak s objednávkou dlouho neotálejte. Víkendy se plní a červencové svátky budou velmi brzy rozebrané. CHCI OBJEDNAT LOĎ - ZDE. Pokud máte volno v průběhu pracovního týdne a chcete vyplout, vyhovíme Vám a lodě rádi zapůjčíme. Kontaktujte naše děvčata v call centru a poraďte se s nimi: tel. 777 335 618 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

PROČ objednávat lodě více jak dva dny dopředu?

  • Zajistíte si tak vybavení, které chcete
  • My víme, co vám na daný den máme připravit
  • Šetříte čas nejen nám, ale i sobě, u výdeje nemusíte zbytečně čekat
  • Ušetříte! Neplatíte manipulační poplatek

PROČ hceme platbu předem a ne v hotovosti na místě?

  • Šetří to čas hlavně vám vodákům. Na začátku vodáckého výletu nemusíte nic řešit a vyplňovat smlouvy. My vám nemusíme vypisovat doklady a "oblíbené" účtenky.
  • Nemusíte s sebou na vodu vozit hotovost, vše zaplatíte doma pomocí počítače nebo telefonu či tabletu. ALE nezapomeňte s sebou doklad totožnosti - občanský průkaz nebo pas!
  • Také nás k tomuto kroku vede nemilá zkušenost. Bohužel se nám stává, že si lidé lodě objednají s tím, že je zaplatí na místě. My je naložili, dovezli na požadované místo a tam nikdo. Nejen, že si lodě nikdo nevyzvedl, ale ani se neobtěžoval zavolat, že nedorazí. Nás to pak stálo čas a peníze, takhle zamluvené lodě už ten den ani nepůjčíme jiným vodákům, kteří by o lodě měli zájem. A hlavě se nám nelíbil tento přístup. Proto je nyní platba v hotovosti možná pouze bez rezervace, prostě přijdete, vyberete si ze skladu pokud je něco volného! Zaplatíte a jedete, jinde než v kamenných základnách v Týnci a Kácově to ale možné není. Tímto přístupem však riskujete, že se vydáte na cestu zbytečně, jelikož lodě nebudou nebo se už ráno zbytek rozebere.
  • Proto platná rezervace lodí = zaplacená rezervace. (Jinak není možné lodě blokovat a nikam dovážet.)

 


stav_vody-01