V půjčovně lodí ladíme letní program, vymýšlíme překvapení a dárky pro naše sázavské táborníky. Tak trošku to vypadá, jako bychom si nyní pouze hráli. Týnecký turnus je již zaplněn, ale přijímáme náhradníky. A proto s přihláškou dlouho neváhejte. Oba letošní turnusy povede naše Anička, děti tak budou v dobrých rukou, odnesou si super zážitky, získají nové kamarády a věříme, že na náš příměstský tábor budou dlouho vzpomínat. Bude to prima léto.

  •  19. – 23. 7. 2021 – Kácov - VOLNO
  • 2. – 6. 8. 2021 – Týnec nad Sázavou (již obsazeno, nyní pouze registrace náhradníků)

Jsme připraveni přizpůsobit program špatnému počasí, v takovém případě zvolíme program sportovních i jiných aktivit pod střechou, a to v našich loděnicích v Týnci nad Sázavou i v Kácově. Na všechny vaše otázky odpoví naše Lenka na  tel. 777 335 618 a po domluvě zašle všechny podrobné informace.

Cena tábora na Sázavě: 2.600 Kč
V ceně je zahrnuto: 5 dní aktivit pro děti, sportovní program, potřebné vybavení na vodu, vybavení na sportovní disciplíny, materiál pro tvorbu (barvy, výtvarné potřeby,…), práce instruktorů, stravování (svačina, oběd, svačina), pitný režim po celý den. Naše tábory jsou určené pro děti od 5 do 10 let.

 Tak ahoj v Posázaví Vaše půjčovna lodí Bisport.


stav_vody-01