Sázavu bohužel musíme odemknout online

V loňském roce na odemykání vůbec nedošlo, o to víc jsme se v půjčovně lodí na Sázavě těšili letos. Bohužel se tak nestane. A tak se na letošní první vyplutí na Sázavě můžeme symbolicky  podívat ze svých obývacích pokojů, jak v televizi, tak v tabletech, mobilech i noteboocích. Video přenos přineseme v sobotu 27. března 2021 v 10.00 hod. A pak? Pak nám nezbývá než se těšit až nepopulární opatření "opadnou" a my společně vyplujeme na řeku Sázavu. Rezervace vodáckých výletů nebo ubytování v Posázaví již nyní na ON LINE REZERVACE. Díky všem – jedeme na jedné vlně. Děkujeme partnerům na řece a věříme, že všichni drsný čas ustojí a my budeme opět moci sloužit vám všem – vodákům, turistům, školám , firmám, rodinám...

Už teď si rezervujte termín svého vodáckého výletu nebo celé dovolené. Jsme tu právě pro vás. A naše historie a zkušenosti jsou vám zárukou.

Jsme spolu na jedné vlně již 27 let, na nás se můžete spolehnout. A my na Vás? A víte, že když nutná opatření neumožní vyplout na vodu, přesuneme vám termín vodáckého výletu nebo ubytování případně vám vrátíme celou zaplacenou platbu? Ano tak to je. Krásné léto přeje půjčovna lodí, která se nachází pouhých 40 km od Prahy a nabízí nejhezčí peřeje od svých dveří.

Denně můžete kontaktovat naše call centrum na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. 777 335 618.

Víte že 1

 


stav_vody-01