Ahoj vodáci, kamarádi, přátelé naší půjčovny lodí na Sázavě,

už se na vás zase těšíme a doufáme, že spolu Sázavu na konci března odemkneme. TO MUSÍ VYJÍT. Pevně věříme, že tak nastane bez omezení a budeme si moc tu první pořádnou plavbu bezpečně užít. KÉŽ BY. BYLO BY TO FAJN. Sázavu bychom rádi odemkli poslední březnovou sobotu. Pokud nám to situace u nás nedovolí, posuneme termín na později. Doufejme, že se tak nestane a užijeme si prima jarní březnový den.

Sejdeme se v sobotu 27. března 2021 v 10.30 hod. a klíčem Sázavu společně odemkneme. Pak již stačí, si první letošní vodácké splutí užít, nejlépe s partou dobých, stejně nedočkavých kamarádů - vodáků. Pro vodáky budou "brány" týnecké půjčovny otevřené o půl hodiny dříve, t.j. 10.00 hod. Tak neváhejte a lodě nebo rafty si rezervujte pod naší spešl novou ikonou - ONLINE REZERVACE.

Sjížděný úsek - z Týnce nad Sázavou (říč. km 19,7) do Pikovic (říč. km 3,5)

Na telefonu i e-mailu "číhá" naše Lenka, která odpoví na vše, co vás zajímá. Věřte, že Lenka má na vše odpověď. Informace na vodáckém e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel.: 777 335 618.

Rezervovat si můžete i ubytování nad Bistrem&Café Příběh s výhledem na řeku a ojedinělou atmosférou bistra, a to na infolinku v call centru půjčovny viz výše.

Tak ahoj na Sázavě, těšíme se.

odemykání Sázavy


stav_vody-01