Další ročník příměstských táborů je tu

Přípravy na léto právě vrcholí, v půjčovně lodí ladíme program, vymýšlíme překvapení a dárky pro naše táborníky. Tak tošku to vypadá, jako bychom si nyní pouze hráli. Týnecký turnus je již zaplněn, ale přijímáme náhradníky. A proto s přihláškou dlouho neváhejte. Oba letošní turnusy povede naše Anička, děti budou v dobrých rukou, odnesou si super zážitky, získají nové kamarády a věříme, že na náš tábor budou dlouho vzpomínat. Bude to prima léto.

  •  19. – 23. 7. 2021 – Kácov
  •  2. – 6. 8. 2021 – Týnec nad Sázavou (již obsazeno, nyní pouze registrace náhradníků)

Jsme připraveni přizpůsobit program špatnému počasí, v takovém případě zvolíme program sportovních i jiných aktivit pod střechou, a to v našich loděnicích v Týnci nad Sázavou i v Kácově. Na všechny vaše otázky odpoví naše Lenka na nebo tel. 777 335 618 a po domluvě nzašle všechny podrobné informace.

Cena tábora: 2.600 Kč
V ceně je zahrnuto: 5 dní aktivit pro děti, sportovní program, potřebné vybavení na vodu, vybavení na sportovní disciplíny, materiál pro tvorbu (barvy, výtvarné potřeby,…), práce instruktorů, stravování (svačina, oběd, svačina), pitný režim po celý den. Naše tábory jsou určené pro děti od 5 do 10 let.

příměstské tábory 1 


stav_vody-01