Aktualizace: Zamykání Sázavy 2020 ZRUŠENO

Je nám to nesmírně líto, ale podzimní zamykání je ZRUŠENO ?
Opatrujte se, buďte na sebe hodní a věříme, že se vše zase v dobré obrátí a my Vám budeme moci nadále přinášet naší službu. Ahoj těšíme se na Vás na vodě, na Sázavě, v Posázaví...v roce 2021

 ****************************************************************************************************************************

Dnes jsme s Bisporťáky společně hledali termín, kdy vyrazíme uklidit Sázavu. Jarní termín byl díky covid-19 zrušen a v letní sezóně jsme se k tomu opravdu nedostali.

Vozili jsme lodě, nafukovali rafty, uklízeli hostel, vařili gulášovku, grilovali steaky, usmívali se, potili a často promokli. Děvčata v call centrum nesundala sluchátka z uší a snažila se řešit úsměvné i dramatické situace. Řidiči dělali nemožné i možné, abyste měli lodě i rafty včas na místech. Jo někdy to skřípalo, ale to je prostě život, ale věřte, že jsme dělali, co jsme vám na očích viděli Únavou jsme usínali i u oběda.

Nebyl čas na řeku vyplout. Nebyl čas si odpočinout, třeba i aktivně. Léto uteklo jako ta naše voda. Hledali jsme společný „úklidový“ termín. Prostě ty trika Čistá řeka Sázava 2020 chceme. PS. Dobře se v nich spí.
A tak vznikl v září zajímavý a „spešl“ nápad. Spojíme netradičně tradiční zamykání řeky Sázavy s úklidem řeky a připojíme se tak k akci Posázaví – projekt Čistá řeka Sázava.

Zda se zapojíte či ne je čistě na vás. Nikoho nenutíme. Máte možnost volby užít si poslední splutí a odpočinout si na řece jen tak. Ale pokud jste každoročně uklízeli a letos jste nebyli, tak pojeďte s námi právě při letošním zamykání - společně si to užijeme. Prostředky na úklid (pytle, rukavice…) a triko, obdržíte při vyplutí u nás v #Týnci nad Sázavou. Pokud se u Bohunky zaregistruje (tel 723 881 081) , budete mít samozřejmě loď zdarma – Za to však očekáváme souřadnice, kde necháte posbíraný nepořádek nebo nám jej odevzdáte na konci v Pikovicích.✅ Pokud se stane, že nebude vodní stav úseku Týnec – Pikovice příznivý, akce Zamykání Sázavy se uskuteční na vodáckém úseku Kácov – Český Šternberk za stejných podmínek.

zamykání sázavy 2020


stav_vody-01