Ahoj mladí vodáci a vodačky,

první turnus našich letošních příměstkých táborů (a to ten v Kácově) je za námi. Snad (dle reakcí) můžeme tvrdit, že byl opět úspěšný, jelikož již nyní víme, že za rok se na mnohé účastníky můžeme opět těšit. Všechny děti musíme moc pochválit, jelikož nejen, že byly moc hodné, ale vše zvládly na jedničku s hvězdičkou. Obvzlášť nás potěšila jejich dovednost na vodě, ačkoli se mnohé z nich setkaly s kanoí, raftem, pádlem i vodáckou vestou poprvé.

Další poděkování patří našim instruktorům Kepymu a Čertovi za jejich trpělivost, nápady a celé uchopení průběhu prvního letošního turnusu. 

Další příměstký tábor začal v pondělí 27. července v Týnci nad Sázavou (obsazeno), kde na něj ihned následující týden naváže další (zde se ještě můžete hlásit). Po té proběhnou ještě dva a to v Kácově (zde se ještě můžete hlásit) a všechny letošní tábory zakončíme třetí týden v srpnu v Týnci nad Sázavou (obsazeno). Informace k volným místům poskytneme na tel. 777 335 618 nebo emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Info příměstské tábory Kácov: https://bisport.cz/aktuality/189-primestske-tabory-s-bisportem-neb-bezva-program-na-prazdniny 

Sledujte nás také na facebooku - https://www.facebook.com/bisport.cz/ nebo Instagramu https://www.instagram.com/bisport.cz/ , kde vidíte další fotografie od nás, ale i našich hostů.

Děkujeme Vaši Bisporťáci

A jedna malá pochvala od Lucie Houžvičková: děkujeme moc, Eliška byla opět nadšená, tak zase za rok :)

příměstský tábor 2020a