Ahoj vodáci,

Sázavou se nám po posledním dešti prohnala vlna větší vody, nicméně od dnešního poledne hladina opět klesá a prognóza poklesu podle chmu.cz je na dobré cestě. Již zítra budou moci na horním úseku Sázavy opět (po dnešním výpadku) vyplout rafty a i kánoe. Máte-li naplánovaný vodácký výlet sledujte vodní stav (vodočty NESPEKY a KÁCOV) na našich webových stránkách, případně napiště na naše call centrum - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Od středy 1. července pojedou na úseku Týnec - Pikovice rafty a sit on topy, kánoe by se měli přidat ve čtvrtek. Aktuální vodní stav pro vás sledujeme a vždy ráno po 8h vám povíme, jak je to se sjízdností.

NERUŠTE své víkendové vodácké výlety na Sázavě, zrušené lodě se velmi rychle obsadí a nebude možné je znovu objednat. Voda se pomalu vrací na vynikající vodní stav, počasí má být příznivé a co víc si přát, než užít si Sázavu za krásné vody. Informace a dotazy směřujte na tel. 777 335 618 nebo e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

307068 H


stav_vody-01