Tak a je to tady Fakt? No jasně A co? No přece stromek, vůně cukroví, koledy a pohádky... A dárky přece dárky? A my v půjčovně lodí Bisport jsme pro Vás "uvařili" první vánoční překvapení

Dárkový poukaz na Příměstské tábory s půjčovnou lodí na Sázavě

Cena poukazu 2.500 Kč + 200 Kč nocování. Bonus funkční dětské triko, které je pouze součástí poukazu, jako dárek od nás.
PLATBA: nevratná záloha 1.000 Kč (splatnost do 14 dní od objednání). Doplatek 1.500 Kč + 200Kč případné nocování do 31. 3. 2020. Po zaplacení zálohy obdržíte poukaz a funkční triko dle Vámi uvedené velikosti. Po domluvě si můžete poukazy vyzvednout v Bisport Týnec nebo Bisport Kácov osobně, ale také bude možné zaslat poukazy a trika poštou.

Tak, copak Vám malí výletníci asi letos pod stromeček nadělí...

Informace k příměstským táborům naší půjčovny lodí poskytne na tel. 777 335 618 nebo e-mailu Lenka. Přihlašovat své děti můžete již nyní. Zajistíte si termín a ještě máte o jeden dárek na Vánoce postaráno. Ideální nápad pro prarodiče, kteří si "lámou" hlavu, co vnoučatům darovat (radost tím udělají určitě i rodičům malých táborníků). Děti, které naše první tábory navštívily, tento dárek jistě potěší, že ANO.

A jak se dětem líbilo? Rok 2019 si můžete prohlédnout na facebooku Bisport - půjčovna lodí

příměstské tábory 3příměstský tábor 5příměstské tábory 4


stav_vody-01