Ahoj vodáci, rádi bychom se s vámi podělili o zážitky z prodlouženého víkendu letních prázdnin. 

Tento sváteční termín je každoročně velkou zkouškou, jak pro vás – naše hosty, ale i pro celou "pracovní" partičku z Bisportu. Snad možná i trochu "troufale" si říkáme, že se to určitě povedlo. Vy jste měli za odměnu krásné počasí a my z Bisportu jsme měli zase za odměnu vás – naše hosty. A i když to občas maličko "zaskřípalo", což je na červencové svátky díky rozpůjčovanosti a již letité nejistoty vody, takřka jisté, jsme měli společně úsměvy na tvářích, a to nejen na začátcích, ale i koncích vodáckých výletů.

Příkladem je vodácká "partička", která nás svou návštěvou potěšila v Tábořišti Kácov, a to pocelé tři noci. Smekáme nad jejich vztahem k Sázavě, nad pozitivní energií, která z nich přímo"stříkala", nad chováním k dětem, kamarádům, přírodě i nám. Snad prvně jsme zažili takřka na "chlup", vytříděný odpad v nádobách, které k tábořišti máme. Smekáme. Dospělí byli zcela perfektním příkladem svým dětem, z kterých vyrostou zaručeně ti praví vodáci. A tak, i díky nim,  se snad "blýská" na časy, kdy bude Sázava zase plná těch pravých Vodáků s velkým V.

NAŠI HOSTÉ: Vy jste naší inspirací, motorem a důvodem, proč děláme právě to, co děláme. Stále nás ženete dopředu, snažíme se poučit z chyb a vymýšlíme stále nové věci, kterými vás potěšit.

Děkujeme všem hostům naší půjčovny lodí za návštěvu sváteční Sázavy, a to celé – od Stvořidel až po Pikovice. Děkujeme za fotografie, které nám posíláte i za to, že nás sledujete na facebooku i instagramu.

Krásné pokračování prázdnin přejí Bisporťáci