Ahoj vodáci, 

TÝNEC – PIKOVICE OPĚT SJÍZDNÉ

Upravili jsme pro vás odkazy na vodní stav, nyní se již neřídíte jenom našim semaforem, ale na obrázcích vidíte přímo a stále aktualizovaný stav na vodočtech v Kácově a Nespekách.

Pokud na obrázek kliknete, rozbalí se kompletní vodní stav na daném vodočtu výška hladiny v centimetrech, průtok v m3/s a teplota vody. A když ho nyní vyzkoušíte, zjistíte velmi zajímavou prognózu na nadcházející svátky. Týnec – Pikovice od 2. července sjízdné. Tak teď budeme doufat, že to nějaký ten den vydrží. 

Potřebujete poradit? Nejste si jisti výběrem trasy? Nevíde, kde přenocovat? Naše operátorky vám poradí - pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte na 777 335 618. Další informace poskytneme také na našich fb stránkách Bisport. Pokud máte lodě zarezervované DOPORUČUJEME však vodní stav až do začátku vodáckého výletu pečlivě sledovat, stav se může kdykoli a velmi rychle změnit (bohužel většinou k horšímu). V případě nejasností před vodáckým výletem napište operátorkám, ale hlavně pokud máte výlet na trase pod Týncem, si ověřte, zda je vámi vybraný úsek v den splutí sjízdný. 

ČERVENCOVÉ SVÁTKY NA SÁZAVĚ
K objednávce využijte naší on-line rezervace. Hostely v Týnci i Kácově mají posledních pár volných míst, kácovské i týnecké tee-pee ještě neobsazené - volejte, pište, rezervujte, moc času nezbývá. Na jednodenní výlety doporučujeme neděli, jelikož pátek a sobota jsou takřka rozebrány. Pokud chcete jet na více dní, vyzkoušejte naše sit on topy TRIBAL, na svátky je půjčujeme po celé řece.

Tak ahój na Sázavě, zdraví Bisporťáci

 

lod

5obrazekStan