Ahoj vodáci, za sebou nejdelší den letošního roku a byl to den (i víkend) věru vydařený. Zvládli jste vše na jedničku, což  nás moc těší.

Týnecká zázemí – půjčovna lodí, Bistro&Café Příběh, hostel i Kemp Týnec a jeho Bistrobus, prošla zatěžkávající zkouškou, jelikož se v Týnci konalo několik akcí. Největší byl již tradiční Rock Fest, který se konal na parkovišti před týneckým úřadem. Děkujeme všem vodákům, turistům, cyklistům, rockerům, týnečákům, sousedům a ostatním, že přišli, vydrželi a „zvítězili“. Střídavě deštivé počasí, mnohé potrápilo a nebylo to jednoduché, jak pro obsluhu tak hosty. A zde je na místě poděkovat především našim zaměstnancům a brigádníkům, jelikož neměli jednoduchou směnu, ba právě šlo o jeden z velkých náporů, co se do náročnosti i psychiky týče. Dík – jste borci.

I v Kácově bylo rušno. Plný hostel a tábořiště a  vodáci zajistili celkem rušno v bistru. Párky, klobásy, krkovice, kuřecí, tousty, gulášovka a naše i vaše milované palačinky provázely kácovské brigádníky a k vás celým víkendem. Spolu v ruce s nimi držely krok naše „kafata“ – latté, presso, lungo, kapučíno, kterým „sekundovalo“ pivo Rebel, točená malinovka i kofola.

Mimoto víte, že kofola má super aplikaci, ve které hraje svou důležitou roli i kácovská základna? Znáte tuhle apku - https://penozrouti.cz/

Stahuj „apku“ a vydej se do světa nenasytných lumpů, kteří ze všeho nejvíce milují pěnu na čerstvě načepované Kofole. Odemykej světy, sbírej nové postavičky, vydělávej pěnízky a vylepšuj své vybavení! S novou aplikací tě zkrátka čeká ještě více zábavy než vloni. Tak vzhůru na čepovanou Kofolu!

Nám v Kácově bylo líto malých „vodáčků“, kteří jen se vydali na výlet do Českého Šternberku, tak  se spustil liják jako, jako… jako blázen, ale oni to dali, oni to zvládli.  A  to za doprovodu statných jedinců (svých otců), kteří z nich jistě vychovávají jedinečné osobnosti a bojovníky. ŠIKULKY JSOU TO VŠICHNI.

A co naše cool centrum, naše „holky“ operátorky? Za poslední dny se informační linka Bisportu nezastavila a čelila velkému náporu a zájmu vodáků. Telefonní operátorky se praly statečně a snažily se s úsměvem odpovídat na různé dotazy, za což jim patří velké dík. Mimochodem už jste vyzkoušeli náš online rezervační systém? m? 

Co dodat: jste super, jsme super neb nejsme z cukru.
Tak se na vás VŠECHNY zase těšíme. Ahoj na Sázavě
vodáci2