Ahoj vodáci, turisté, cyklisté,

jsme moc rádi, že do naší půjčovny lodí voláte, že nám píšete a zajímáte se, že jste s námi a že máte rádi tu "naší" nejmilovanější řeku Sázavu. Když k nám voláte nebo píšete, věřte že jste v těch nejlepších a odborných "rukách" a víte v jakých? To jsou naše "zlaté" operátorky a jsou tu právě pro VÁS   Děkujeme za každou on-line rezervaci.

VŽDY NA TEL. 777 335 618 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Poradí, pomohou, nabídnou a vyberou trasu dle Vašich možností, přání a zkušeností, připraví výlet přímo na "míru". Ochotně pomohou v nesnázi, při nenadálém problému se zraněním, při nepříjemné ztrátě. Poskytnou svůj čas se sdílením Vašich přání a turistických témat na výlet v Posázaví. Jsou Vám k dispozici při neočekávané situaci jako je zranění, ztráta, ale i nenadálén "ztrátě" bagáže či kamaráda :) Jsou tu pro Vám při nepřízni počasí, při nenadálém výkyvu vodního stavu. POMOHOU. Poradí, kde hlavu složit nebo se dobře najíst. A že jich je okolo řeky Sázavy hodně. Doporučí partnerské kempy, hodtely i občerstvení, ale i s tím kam a kdy na vlak nebo kde auto zaparkovat. Přípaně i kdy jede vlak, seženou taxi nebo "letí letadlo" :)

operátorky 2019lenka