Půjčovna lodí Bisport vstupuje již do své šestadvacáté letní sezony a s ní přináší mnoho zajímavých novinek. Prvotinou mezi nabídkami jsou dva turnusy příměstských táborů pro děti od 5 do 15 let. Děti budou v dobrých rukou, odnesou si super zážitky, přibude jim mnoho kamarádů a věříme, že budou vzpomínat a touha se k nám další rok vrátit, je bude provázet po celou zimu.

o 15.-19.7. – Kácov (loděnice Bisport Kácov)
o 22.-26.7. – Týnec nad Sázavou (kemp Týnec )

A proč na příměstský tábor právě s Bisportem?

  • · Každé dopoledne sportovní aktivita
  • · Každé odpoledne zajímavý program
  • · Ve čtvrtek možnost přenocování v TeePee, večerní oheň, výroba indiánských masek, tematické hry.
  • · Jsme připraveni přizpůsobit program špatnému počasí, v takovém případě zvolíme program sportovních i jiných aktivit pod střechou, a to v našich loděnicích v Týnci nad Sázavou i v Kácově.

Cena tábora: 2500,-
V ceně je zahrnuto: 5 dní aktivit pro děti, sportovní program, potřebné vybavení na vodu, vybavení na sportovní disciplíny, materiál pro tvorbu (barvy, výtvarné potřeby,…), práce instruktorů, stravování (svačina, oběd, svačina), pitný režim po celý den. Pokud budete mít zájem o čtvrteční večerní program s přespáním, cena na nocování je 200,-

V kácovské základně měli v jarních měsících hodně na pilno. Cílem bylo zajistit přívětivé zázemí bistra místním občanům, ale i vodákům a turistům. A proto prošlo původní zázemí občerstvení kompletní rekonstrukcí. A my z Bisportu pevně věříme, že se vám bude nové zázemí moc líbit, že zajdete na kus řeči, posedíte s kamarády nebo vezmete děti na palačinku, zmrzlinu či ochutnáte dobroty z grilu.

„A co děti? Mají si kde hrát? Vodákem státi se v každém věku“
I na kácovské ratolesti letos Anička a Dali myslí, a proto přicházejí s nápadem založení vodáckého kroužku. Přeci jenom bydlíme u řeky, u té nejkrásnější řeky. – Probíhat bude v měsíci červen - každý čtvrtek od 17.00 do 19.00 hod. a pro kácováky bude ZDARMA. Děti i dospěláci se naučí základní ovládání lodí, bezpečnosti na vodě, a vůbec vše, co se jim u vody a na vodě může hodit. Pro děti i rodiče, samotné děti od 7 let -'musí umět plavat:)

Připravujeme
Letní kino - pracujeme na tom, nyní dáváme dohromady potřebná povolení a vybíráme program. Na vytváření programu se budete moci aktivně zapojit i vy, kácováci. Na našich facebookových stránkách se bude objevovat anketa, kde budete moci hlasovat, jaký film byste rádi viděli.

Co je za námi? Cestovatelská promítání si našla své diváky
Za poslední rok jste v Bisportu mohli navštívit Snow film fest - cestovatelské promítání o Bolívii, Cestu kolem světa s Láďou a Kačoku Big TRip, Expediční kameru - cestovatelské promítání, Výprava k osmitisícovkám Pakistánu - promítání o výpravách na Špicberkách s autogramiádou knih. Na příští zimu opět chystáme Snow film fest a přidáme další zajímavé projekce...

Těší se na vás Anička a Dali z kácovské základny Bisportu
www.bisport.cz
facebook: Bisport Kácov - půjčovna lodí, ubytování, občerstvení
tel. 777 335 616

Markéta Pazderová, Bisport