Ahoj vodáci, cestovatelé, kamarádi,

je nám to moc líto, ale vzhledem k okolnostem musíme zrušit letošní odemykání. Zatím na dobu neurčitou. O tom, kdy budeme moci vyplout, vás budeme informovat, jakmile budeme vědět více. Snažte se k sobě chovat slušně a ohleduplně. Jakmile nám to bezpečí umožní, bezpečně spolu tu naší krásnou řeku Sázavu určitě splujeme.

Váš tým půjčovny lodí Bisport

Ahoj vodáci, kamarádi,
dá se letošní zima nazvat zimou? Zatím ne. Ale naší půjčovně lodí se všichni již nyní těšíme až s radostí vezmeme do rukou pádla, naleštíme své kánoe a s kamarády vyrazíme na kouzelnou Sázavu. A proto každoroční Odemykání řeky Sázavy. Pevně věříme, že tak nastane, za podpory hřejivých jarních paprsků, které nás z Týnce do Pikovic po řece doprovodí. Jako již tradičně, rádi bychom poslední březnovou sobotu společně s vámi slavnostně odemkli řeku Sázavu. #odemykamesazavu
 
Sejdeme se v sobotu 28. 3. 2020 v 10.30 hod. a tradičním pečeným klíčem Sázavu společně odemkneme. Pak již stačí, si první letošní vodácké splutí užít, nejlépe s partou dobrých, stejně nedočkavých kamarádů - vodáků. Pro vodáky budou "brány" týnecké půjčovny otevřené o půl hodiny dříve, t.j. od 10.00 hod. Bonusem je, vodácký Poukaz na splutí Sázavy ve stejné výši jako je vaše objednávka na splutí při odemykání řeky.
 
Neváhejte a svá plavidla rezervuje zde ONLINE.

Sjížděný vodácký úsek = nejkrásnější "part" na Sázavě - z Týnce nad Sázavou (říč. km 19,7) do Pikovic (říč. km 3,5)
 
Informace na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel.: 777 335 618.
Sledovat nás můžete také na facebooku - Bisport - půjčovna lodí, kol a koloběžek, hostel, bistro nebo insragramu - Bisport.cz
 
Rezervovat si můžete i ubytování nad Bistrem&Café Příběh s výhledem na řeku a ojedinělou atmosférou bistra, a to na tel.: 777 335 615 nebo můžete využít infolinku v call centru půjčovny viz výše.
 
#mojepujcovna #pujcovnalodisazava #bisport #milujemetotu

Ahoj vodáci, turisté, kamarádi,
už se také těšíte na tu naši Sázavu? 
- V půjčovně lodí na Sázavě jsme právě spustili online rezervační systém pro letošní rok. Z pohodlí domova, na počítači či svém mobilu, si již nyní můžete zarezervovat vodácký výlet na Sázavě. 
- Jste rozhodnutí na Sázavu jet za každé okolnosti? Kupte si výlet za FM = first minute cenu a získejte nejnižší možnou cenu.
- Jedete na výlet s dětmi a chcete mít možnost v případě nemoci, špatného počasí výlet odvolat? Vyberte standardní cenu, u které jsou mírnější stornopoplatky. PS: na tuto cenu je možné uplatnit vaši věrnostní slevu.
- LM = last minute? Co to znamená? Možný risk, že z důvodu rozpůjčovanosti nebudou lodě, rafty a ostatní vodácké vybavení volné nebo je na základně, odkud chte splouvat, nenajdete (týká se především sobot, květnových a červencových svátků, ale také celého července). K standardní ceně půjčovného je připočteno 100 Kč na plavidlo neb Pokud si rezervaci neudělám a chci platit až na místě, nevyplatí se mi to! Na některých základnách (kam vybavení dovážíme), to ani není možné. Co z toho plyne? S online rezervací se vám vodácký výlet vždy vyplatí. 

Ceník - ZDE. ONLINE REZERVACE - ZDE. BONUS - rezervační systém vám přesně spočítá cenu za poptávané vybavení. V rámci vodáckých výletů využijte i našich dalši dalších služeb - občerstvení, ubytování, školní výlety či firemní akce. 

Naše call centrum již plně funguje a na vaše dotazy odpovídá Lenka. E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a tel. 777 335 618. Těšíme se na vás. 
Sledujte naše facebookové stránky, těšit se můžete na zajímavé fotografie, videa, informace o vodním stavu a akcích v Posázaví, soutěže i odměny: FB - Bisport - půjčovna lodí. Sledovat nás můžete také na instagramu - Bisport.

Kdo jsme?
Hlavní náplní práce je půjčovna lodí, provozování ubytování a rychlého občerstvení. Organizujeme školní a firemní akce a příměstské tábory. Komunikaci s hosty zajišťuje naše call centrum. Hlavní základny máme v Týnci nad Sázavou a Kácově. Vodácké výlety zajišťujeme po celé Sázavě.

Koho hledáme?
Pohodové a komunikativní brigádníky do půjčovny, občerstvení i call centra, ale také šikovné a praktické řidiče do půjčovny (B, E a C výhodou). Pro organizované výlety a tábory poptáváme instruktory.

Od kdy, do kdy?
Brigádníky hledáme na vodáckou sezonu 2020.

Pokud máte o tuto práci zájem, ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo kontaktuje Lenku na tel. 777 335 618 nejpozději do 2. března 2020. Výběrové řízení proběhne 6. března 2020.

Hledáme posily do našeho týmu

Posázavská trilogie – 21. ročník návrat "velkého" závodu

Běh - Voda - Kolo: vše v jednom adrenalinovém balíčku

Kde?

BISPORT v Týnci nad Sázavou

Kdy?

sobota 25. 4. 2020

start v 9:00

Co?

Běh 7 nebo 14km - okruh á 7km  Týnec nad Sázavou - Týnec nad Sázavou

Voda 16 km Týnec nad Sázavou – Pikovice

Kolo 25 km Pikovice – Týnec nad Sázavou

RETRO INFO - https://www.posazavskatrilogie.cz/historie

O ZÁVODĚ -  https://www.posazavskatrilogie.cz/info-o-zavode

STARTOVKA - https://www.posazavskatrilogie.cz/startovka 

Zdroj foto: https://www.hedvabnastezka.cz/anexewww.hotel-trebon.cz/15736-posazavska-trilogie/

I letošní rok se můžete těšit na cestovatelské promítání. Mezinárodní filmový festival Expediční kamera je svým rozsahem již léta největší cestovatelskou a outdoorovou akcí v ČR. Od roku 2009 přináší k divákům ty nejlepší cestovatelské a dobrodružné filmy sezóny z celého světa i z domácí produkce. 

Týnec nad Sázavou/Společenská místnost v suterénu Bistra&Café Příběh/ Fr. Janečka 511
NE/15.3./18:00

Kácov/Společenská místnost na vodácké základně/Nádražní 158, Kácov
PÁ/28.2./18:00

V letošním programu najdete 6 filmů, oceněných například na Kendal Mountain Festivalu, Vancouver International Mountain Film Festival, ale i čerstvé novinky z domácí produkce. Můžete se těšit na expedici do nitra peruánské džungle ve filmu Matsés, mrazivý příběh horolezce zraněného těsně pod vrcholem vysněné hory Tupendeo v pohoří Kašmír, novozélandské adrenalinové putování Waiau-Toa Odyssey na horských kolech a packraftech, medailonek handicapované lezkyně z Nové Anglie ve snímku Stupmed, závod napříč Spojenými státy v podání dvou houževnatých cyklistek ve filmu Divided a Kroky na hraně neboli běžeckou výpravu slovenských ultraběžců po stopách nelítostné židovské historie.

Novinkou pro letošní ročník je rozdělení promítání na FESTIVALY a FILMOVÉ PŘEHLÍDKY, podle toho, co vás čeká. V obou případech uvidíte filmy z aktuálního programu, ale pokud máte kromě dobrých filmů rádi opravdovou festivalovou atmosféru, stojíte o doprovodný program ve formě besedy, přednášky nebo třeba výstavy, pokud si užíváte hlavně setkávání – vyrazte na festival. Na webových stránkách www.expedicnikamera.cz najdete informace o promítání ve Vašem okolí a další detaily k filmům a programu a důležité kontakty. Aktuality najdete také na facebooku https://www.facebook.com/Expedicni.kamera/.

Po loňském úspěchu s organizací příměstských táborů na Sázavě vyhlašujeme termíny pro rok 2020. A protože byla odezva velmi pozitivní můžete se o letošních letních prázdninách těšit na čtyři turnusy. Dva proběhnou vTýnci nad Sázavou a dva v Kácově. Naše tábory jsou určené pro děti od 5 do 15 let.

Termíny:

  • 20. – 24. 7. 2020 Kácov
  • 27. – 31. 7. 2020 Týnec nad Sázavou
  • 10. – 14. 8. 2020 Kácov
  • 17. – 21. 8. 2020 Týnec nad Sázavou

Cena: 2.600 Kč (s přespáním v teepee ve čvrtek 2.800 Kč)

V ceně je zahrnuto: 5 dní aktivit pro děti, sportovní program, potřebné vybavení na vodu, vybavení na sportovní disciplíny, materiál pro tvorbu (barvy, výtvarné potřeby,…), práce instruktorů, stravování (svačina, oběd, svačina), pitný režim po celý den. Pokud budete mít zájem o čtvrteční večerní program s přespáním, cena na nocování je 200 Kč. 

A proč na příměstský tábor právě s Bisportem?

  • Každé dopoledne sportovní aktivita
  • Každé odpoledne zajímavý program
  • Ve čtvrtek možnost přenocování v teepee, večerní oheň, výroba indiánských masek, tematické hry.
  • Jsme připraveni přizpůsobit program špatnému počasí, v takovém případě zvolíme program sportovních i jiných aktivit pod střechou, a to v našich loděnicích v Týnci nad Sázavou i v Kácově.

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. 777 335 618 a následně zašleme všechny podrobné informace.

Ahoj vodáci, 

děkujeme Vám za přízeň a těšíme se na Vás i v roce 2020. Doufáme, že bude tento rok příznivější na vodu, slunce, bezvětří, deštivé noci...

My z Bisportu, a s námi na padesát nadšenců, jsme vypluli v sobotu 4. ledna 2020 raději "pojistit" hezkou vodu splutím úseku z Kácova kousek nad Pelíškův most. Bohužel se i těch pár mrazivých dní a nocí na Sázavě postaralo o ledové krusty nad jezy a ve stojaté vodě.

Nu což, nevadilo. Poradili jsme si. S dobrou náladou jsme vypluli. Cestou nás potkalo: jedno zlomené paddleboardové pádlo, jeden plaváček, jeden pes pod ledem (vše dobře dopadlo), soutěž v nejrychleší kánoi na ledu, ale hlavně mnoho úsměvů. Zpět do Kácova jsme si dali pěknou procházku po červené. Vše jsme pak zakončili dobrým jídlem v Pivovaru Kácov. Fotografie naleznete na facebookových stránkách Bisport - půjčovna lodí a kol, ubytování a občerstvení

Ještě jednou účastníkům děkujeme a těšíme na rozšířené řady i v příštím roce.

#ahojnasazave #mojepujcovnalodi
Novoroční splutí

#darujzážitek #navodu #nasázavu 
1️⃣ Vybrat můžete jednodenní nebo dvoudenní výlet na Sázavě
2️⃣ Volba trasy a termín je čistě na obdarovaném. A TO SE VYPLATÍ  
3️⃣ Nikam nemusíte, poukaz objednáte z pohodlí doma. Doručení buď elektronické verze (možno i o štědrém dnu) nebo poštou (na to však moc času nezbývá, dopravci jsou již nyní zcela zahlceni)
4️⃣ 
Cena: Jednodenní vodácký výlet pro dvě osoby 390 Kč a dvoudenní vodácký výlet na Sázavě 580 Kč.

Volejte, pište. Naše Lenka je na lince, vše zařídí, vysvětlí a zajistí na ? Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. 777 335 618

Poukaz libovolná částka WEB

Jak na Nový rok, tak po celý rok! Tímto se řídíme a proto vyrážíme začátkem nového roku 2020 z naší vodácké základny v Kácově opět na vodu, a to proto, aby se nám bobře jezdilo po celý rok:)

Termín: sobota 4. 1. 2020
Trasa: Kácov - Soběšín
Začátek: 10.00 hod.
Plavidla: kdo si co vybere, za půjčení lodí vybíráme symbolický příspěvek 100,- / loď

Na startu bude možné se občerstvit.
Více informací na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či tel. 777 335 618. Prosíme ozvěte se předem, ulehčí nám to organizaci celé akce a užijeme se ji tím i my z Bisportu.
Led

Přátelé, kamarádi,

čas utíká jako voda, rok se s rokem sešel a Vánoce klepou na dveře. Přijměte tímto pozvání na večer do týneckého Bistra&Café Příběh.

Přijďte načerpat provoněnou vánoční atmosféru na naše nejoblíbenější místo v Týnci nad Sázavou. Těšit se můžete na skvělé občerstvení, lahodné nápoje, voňavou kávu, tradiční koledy a setkání s přáteli.

REZERVACE NUTNÁ na tel. 777 335 615. Facebook Bistro&Café Příběh.

Těšéme se na Vás 

vánoce v příběhu

#příběhyzcest, Od Atlantiku do Týnce - Bistro&Café Příběh, středa 11. prosince v 19.00 hod.

Prvním večerem „#příběhyměsta“ nás provedli mladí a nadějní hudebníci kapely Czech It, kteří jsou s Týncem nad Sázavou neodmyslitelně spjatí.

Druhý večer naší série #sdílímepříběhy Vás seznámí s cestou, kterou putoval Jára během letošního podzimu. Vedla od pobřeží vzdáleného Atlantiku do Čech, do domova, až do Týnce nad Sázavou.

Povedlo se vám něco úžasného, víte o někom, jehož příběh by nás/vás mohl inspirovat? Ozvěte se na tel. 777 335 610 a my rádi večer uskutečníme. Připravíme pozvánky a dáme lidem vědět. Rádi bychom pokračovali v tématech #příběhyměsta #příběhyfirem #příběhyzcest #příběhyvíry

sdílíme příběhy2web